Susisiekite

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų žinutė

Kontaktai

Print Friendly
Direktorius
Jonas Stamkauskas
Mob. tel.  nr.: +370 698 75168
Tel. nr.: +370 5 230 64 44
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: j.stamkauskas@elmonta.lt

Alytaus filialo direktorius
Renatas Petkevičius
Mob. tel.  nr.: +370 604 71339
Tel. nr.: +370 315 776 69
El. paštas: r.petkevicius@elmonta.lt

Technikos direktorius
Sigitas Šakalinis
Mob. tel.  nr.: +370 686 49663
Tel. nr.: +370 5 230 64 44
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: s.sakalinis@elmonta.lt

Vyriausioji buhalterė
Dalia Kažukauskienė
Tel. nr.: +370 5 230 64 36
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: d.kazukauskiene@elmonta.lt

Komercijos vadovas
Vytautas Gagys
Mob. tel.  nr.: +370 686 82487
Tel. nr.: +370 5 230 64 44
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: v.gagys@elmonta.lt

Pardavimų skyriaus vadovas
Alius Stamkauskas
Mob. tel.  nr.: +370 698 00617
Tel. nr.: +370 5 230 64 35
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: alius.stamkauskas@elmonta.lt

Derintojų grupės vadovas
Pavel Kliukovski
Mob. tel.  nr.: +370 612 30528
Tel. nr.: +370 5 230 64 44
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: p.kliukovski@elmonta.lt

Projektavimo grupė
Grupės vadovas Sigitas Šakalinis
Mob. tel.  nr.: +370 686 49663
El. paštas: s.sakalinis@elmonta.lt

Vyr. projektuotojas Vilius Valantas
Mob. tel.  nr.: +370 698 00375
Tel. nr.: +370 5 230 64 44
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: v.valantas@elmonta.lt

Projektuotojas Tadas Ragauskas
Mob. tel.  nr.: +370 647 17914
Tel. nr.: +370 5 230 64 44
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: t.ragauskas@elmonta.lt

Projektuotojas Justas Pukys
Mob. tel.  nr.: +370 615 37838
Tel. nr.: +370 5 230 64 44
Faksas: +370 5 213 54 88
El. paštas: j.pukys@elmonta.lt

Kaip mus rasti Vilniuje

Kaip mus rasti Alytuje

Kontaktai

UAB “Elmonta”
Motorų g. 6, Vilnius LT-02190
Tel.: +370 5 230 64 44,
Faks.: +370 5 213 54 88
El. paštas: info@elmonta.lt

Pramonės g. 13, Alytus LT-62175
Tel.: +370 315 776 69
Faks.: +370 315 776 69
El. paštas: info@elmonta.lt

Įmonės kodas: 122217769
PVM mokėt. kodas: LT100000013913
Rejestro Nr. AB-1493 įreg. Vilniaus m.